Home Lokale groepen

Lokale groepen

door Steven

Op bijna 25 plekken zijn intussen lokale kernen van HART BOVEN HARD actief. Lokale kernen brengen burgers en organisaties uit verschillende hoeken met elkaar in contact. Ze organiseren lokale activiteiten en mobiliseren mee voor nationale evenementen. Doe je mee? Klik door naar de kern in jouw buurt voor hun activiteiten en contactgegevens. Niet alle lokale kernen onderhouden hun webpagina, je kan wel elke lokale kern bereiken via het lokaal mailadres. Stuur een mailtje, en je kan zo aansluiten bij lokale evenementen en vergaderingen.

Aalst aalst@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Aarschot aarschot@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Asse asse@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Antwerpen aalst@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Brugge brugge@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Brussel brussel@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Genk genk@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Gent gent@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Geraardsbergen geraardsbergen@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Halle halle@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Hasselt hasselt@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Herent herent@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Klein-Brabant kleinbrabant@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Kortrijk kortrijk@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Kempen kempen@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Leuven leuven@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Mechelen mechelen@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Oostende oostende@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Roeselare roeselare@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Torhout torhout@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Vilvoorde vilvoorde@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Voorkempen voorkempen@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Waasland waasland@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Lommel lommel@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier
Houthalen houthalen@hartbovenhard.be Webpagina – klik hier